ÚVOD » KDO JSME » Peacock lidé - poznejte nás
ÚVOD » KDO JSME » Peacock lidé - poznejte nás

Peacock lidé - poznejte nás

Bez spolehlivých lidí by naše agentura nebyla úspěšná. Jsme sehraný tým, známe se, pracujeme spolu mnoho let.
Nejsme jen podpisem v mailu. Máme jména a tváře.
Seznamte se s námi.

Vladimír Slivka

Managing Director

Narozen ve znamení: rak

Jaký je?

Okamžitě Vás přesvědčí, že si užívá cokoliv, do čeho se pustí. Práci i život. Charismatický. Jeho zkušenosti z reklamy jsou zásadní a mají pevný základ.
Vystudovaný filmař s citem pro design. S úsměvem vzpomíná na pravěk české reklamy a legendárního „pana Vajíčka“.
Je spoluvlastníkem agentury. Do Peacocku přišel z top managementu mezinárodní reklamní agentury. Svoje okolí tím „mírně“ šokoval. V očích některých lidí nejspíš „zahodil“ atraktivní svět nadnárodní reklamy a obrovských klientů. On však tvrdí, že reklama je jen jedna a dělat ji dobře je to, co chce.
Na klientech agentury Peacock má rád přímé jednání, osobitost a nadšení pro věc.

Místo výskytu, když není v práci:
Uchvátil ho svět míčků. Tedy těch menších až malých. Vladimíra nejčastěji najdete na golfu nebo na tenisovém kurtu. V sezóně je možné ho zahlédnout i na jeho oblíbených svazích ve Francii, jak se oddává carvingovým obloukům. Nebo naopak pěkně v klidu relaxujícího. To pak poblíž bude určitě znít správná oldies music a vonět cigarillo…

Jan König

Creative Director
Narozen ve znamení: váhy

Jaký je?
Je bezesporu talentovaný. Šéfem kreativců se právem stal již ve svých pětadvaceti letech. Jeho hlava je plná nápadů a vizí, jeho ruka lehká s citem pro moderní design.
Polygrafické vzdělání ho předurčuje k úspěchu a dává mu jistotu, že to, co navrhne, dostane tvář.
Zkušenosti sbíral ve světě. Pracovně pobýval ve Švédsku, praxi získával například v reklamce v Londýně. Když se to vezme kolem a kolem, není divu, že je tak trochu „snobík“.

Místo výskytu, když není v práci:
Na každé noci reklamožroutů – to je jistota. Také se dá objevit někde u moře, jak rybaří. Volno si užívá se dvěma malými syny, roli tatínka má rád a je na ni patřičně pyšný. A dál? Dál vzpomíná na to, jaké to bylo, když měl více času a ujížděl na airsoftových střílečkách.

Veronika Ruferová

Account Manager
Narozena ve znamení: panna

Jaká je?
Je přesně taková, jaký má správný Account Manager být. Už při prvním setkání dokáže každého získat bezprostředností a přirozeným chováním. Klientům umí naslouchat a jejich přání mění ve skutečnost.
Už na vysoké škole ekonomické došla k závěru, že svět čísel, účtů a tabulek není nic pro ni. Zaměřila se na marketing a jeho kouzla. Čas ukázal, že to byla správná volba. Dokáže odhadnout situaci, klientům poradit a dávat jejich strategii myšlenku a směr.
Zásadní zkušenosti má z dob, kdy pracovala v marketingových odděleních různých společností. Proto teď nejlépe ví, po čem klienti touží.

Místo výskytu, když není v práci:

Tam, kde se cvičí joga. Veronika relaxuje právě takhle.
Pokud necvičí, objevuje tajemství vína. Jak říká, hlavně z té praktické stránky. To ovšem neznamená se opíjet, nýbrž degustovat! Enologii se věnuje již řadu let, složila senzorické zkoušky a chystá se i na sommelierské. Volný čas ráda tráví na jižní Moravě. Není divu…kam jinam za vínem?

 

Gabriel Pokorný

Account Manager
Narozen ve znamení: střelec

Jaký je?
Na roztrhání. Za své klienty dýchá a chce pro ně všechno a hned. A udělá pro to maximum. Neváhá jít do akce. Je tím, komu se ve škole říkává šašek, později v práci nese ta samá funkce označení firemní bavič. Podstata je stejná: energický, veselý, komunikativní, akční. Když se pustí například do karaoke, nestačí se jeho okolí divit, co za poklad se v něm skrývá.
Gába si prostě umí život užívat.
Na práci se umí dívat nejen očima Account Managera, ale také klienta. V předchozích zaměstnáních takovým klientem byl. Možná proto má dnes pochopení a vidí věci objektivně z obou stran.
Důležité upozornění: jediný single v agentuře. 

Místo výskytu, když není v práci:

Kdekoliv na světě, třeba v Indii nebo v Americe. Také ho určitě najdete tam, kde se sportuje a je nějaká zábava. V podstatě to má jednoduché pravidlo: Gabriel je prostě tam, kde se něco děje.

Radek Šembera

Graphic Designer
Narozen ve znamení: blíženci

Jaký je?
Ostřílený a zkušený grafik. Nezaskočí ho žádný požadavek, ani ten nejbláznivější. Jak by také mohl, vždyť Radek je ze současného osazenstva agentury služebně nejstarší a dá se tak považovat za pamětníka. A pro zasvěcené - Radek si v minulosti v pár reklamách i zahrál.
Jeho výsadou a radostí jsou klienti, jejichž obor nějakým způsobem souvisí se zvířaty. Jestli ono to nebude tím, že Radek kdysi pracoval v ZOO…

Místo výskytu, když není v práci:
Pokud nevylepšuje svůj dům a jeho okolí, věnuje se dcerám a rodině. A jako správný chlap občas prožene hokejku, v jeho případě florballovou.

Jiří Dvorský

Graphic Designer
Narozen ve znamení: panna

Jaký je?
Je zádumčivý, chtělo by se citovat génia Járu Cimrmana. Jirka se tak na první, možná i druhý pohled může jevit. Moc toho nenamluví, zato práce je za ním vidět zcela zřetelně. Jirka je prostě ztělesněné rčení toho, za nějž hovoří jeho činy. I když jiné rčení je v jeho případě také pravdivé. Máme na mysli to o tiché vodě…
Původně textilní návrhář a výtvarník na volné noze se nyní specializuje na 3D a počítačovou malbu a kresbu. Věnuje se i vlastní autorské výtvarné tvorbě, nyní již výhradně na počítači.

Místo výskytu, když není v práci:
Všude tam, kde je jeho rodina a pes Max.

Gabriela Kuřátková

Finance/Office Manager
Narozena ve znamení: blíženci

Jaká je?
Dobrá duše agentury a strážce financí. Umí nás všechny krotit i být velkorysá. Dohlíží na nás klidným pohledem a stará se o blaho naše i našich klientů. Velkým dílem vytváří to správné zázemí a atmosféru.

Místo výskytu, když není v práci:
V Itálii nebo Francii. Tam nechala svoje srdce a tam se vrací. Inspiraci hledá v místní gastronomii. Po návratech z dovolených pak testuje nové recepty na rodině a známých. A když dojdou suroviny, jede do svých zemí za poznáním a objevováním znova.
Dalším velikým koníčkem je Nordic Walking. Takže když Gábina nevaří, vyráží na dlouhé procházky v přírodě. Poznáte ji. To je ta, co svižně chodí s těmi holemi....