ÚVOD » KDO JSME
ÚVOD » KDO JSME

KDO JSME


Komunikační agentura Peacock, a.s. Působíme v Praze a ve východních Čechách. Našimi klienty jsou velmi často společnosti s národní i nadnárodní působností.

Profesionálové

V reklamě a komunikacích nejsme nováčkem. Přístupem a myšlením respektujeme záměry a cíle našich klientů tak, aby celá práce měla smysl. Není naším snem ani potřebou „udělat" reklamu za každou cenu. Zadání a přání klientů chápeme jako celek, jedno bez druhého je jen polovina úspěchu.

Rovnocenní partneři našich klientů

Víme, co děláme. A víme, že pokud má být projekt úspěšný, je o něm třeba diskutovat, mluvit. Nasloucháme klientovým představám a na nich stavíme. Do přání a záměrů vkládáme naši zkušenost. Každý projekt je individuální a stejně individuální je náš přístup k němu.

Klient je pro nás partnerem. Jsme tu pro něj každý den.


Naše cíle

Daří se nám budovat dlouhodobá partnerství s klienty. Naše reference jsou důkazem, že se nám to daří. S řadou našich klientů spolupracujeme od založení agentury a snad žádný klient nás neopustil z důvodu nespokojenosti. Každého klienta chápeme jako partnera a partnerství jako běh na dlouhou trať. Víme, jakou má dobrá komunikace cenu. Naši klienti jsou natolik profesionální a obchodně zkušení, že to vědí taky.

Co umíme

* efektivně budovat silné a konkurence schopné značky
* pomoci klientům relevantně růst na trhu pomocí správně zvolené strategie
* být našim klientům denně k dispozici
* naslouchat klientům
* stavět na zkušenostech
* pracovat s nadšením a respektem k našim klientům
* být kreativní
* dělat efektivní a fungující reklamu


Co neumíme

slibovat všechno a hned


Trocha historie

1993 - založení Peacock Idea v.o.s.
1996 - členství v ARA (nyní AKA)
2000 - transformace na Peacock, a.s.
2005 - změna vlastnických vztahů
2007 - vytvoření oddělení grafického designu


Reference

Hovoří za nás naše práce. Úspěch projektů považujeme za společnou cestu, po které jdeme s našimi klienty. Podívejte se na reference, pod kterými jsme podepsáni my - agentura Peacock, a.s.